Hakkımızda | #smartcosa

Cosa ile yazlar serin ve konforlu,
kışlar sıcak ve tasarruflu.

Türkiye’de akıllı ev ürünlerinin öncülerinden Nuvia Enerji Teknolojileri'nin İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokentinde tasarlayıp, yine Türkiye'de ürettiği Cosa ürünleri, evlerdeki kombi ve klima gibi ısıtma ve soğutma sistemlerinin daha akıllı kontrolünü sağlayarak, konforumuzdan ödün vermeden, tasarruf etmemizi sağlıyor.

Nuvia Hakkında

Nuvia Akıllı Enerji Teknolojileri; enerjinin verimli tüketimini sağlayan, akıllı, maliyet etkin ve hayatı kolaylaştıran ürün ve servisler geliştirmek ve bundan daha da önemlisi sürdürülebilir bir yaşama katkı sağlayabilmek amacıyla 2013 yılında kuruldu. Bu amaçla farklı alanlarda deneyimlere sahip, konularında uzman bir ekibi bir araya getiren Nuvia, Türkiye'nin ilk Enerji Teknokenti olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde yenilikçi projeleri hayata geçirerek kullanıcılarına tasarruf ve konforu bir arada sağlamayı hedefliyor.

E-posta

destek@smartcosa.com

Merkez Adres

Nuvia Enerji Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Teknik Üniversitesi
ARI 3 Teknokenti
Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No: 4 / B111
Maslak 34469 İstanbul

Sevk Adresi

Nuvia Enerji Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Yeşilce Mah. Çeşni Sok. No:4 Kat:3
Kağıthane 34418 İstanbul

Telefon

0 850 558 08 50

Basında Biz

Cosa ile ilgili makalelere, yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image

 

Ödüllü %100 Yerli Teknoloji

Cosa, teknolojisi Türk mühendisler tarafından yerli kaynaklarla geliştirilmiş ödüllü bir üründür. Yaşam konforunu arttırırken, enerji tüketimini azaltarak hem milli sermayenin korunmasına hem de dünyamızın daha yaşanılabilir olmasına katkı sağlamaktadır.