Destek | Cosa

Cosa Destek Ekibi - Size Ulaşmaya Hazır

Cosa mobil uygulaması ile sorunsuz destek alabilirsiniz! Ayarlar bölümünde soru işaretli "Yardım" düğmesi sorunlarınızı detaylarıyla Cosa Destek Ekibimize iletip, destek kaydı açabilirsiniz.

Aynı menüde kullanım kılavuzları ve sık sorulan soruları da bulabilirsiniz.

Farklı her türlü soru ve destek talebiniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Cosa'yı cep telefonundan yönetmek için gereksinimler nedir?

Cosa ile kombinizi ve/veya klimanızı cep telefonunuzdan yönetebilmeniz için evinizde kablosuz internet bağlantısına ve Cosa mobil uygulamasını kullanabilmenize ihtiyacınız olacak. Cosa mobil uygulaması Apple Store ve Google Play mağazalarından indirilebilir. Bunun için android işletim sistemli veya iphone markalı bir cep telefonuna ihtiyacınız olacak. Android işletim sistemli telefonlarda, işletim sistemi versiyonunun 5 veya üzeri, iphone marka telefonlarda ise işletim sisteminin ios 9 veya üzeri bir versiyon olması gerekmektedir. Cosa mobil uygulaması kullanıcının uygulamaya kaydını gerektirir, ve kayıt bu web sitesinde yayınlanan Genel Kural ve Koşulların kabulünü gerektirir.

Cosa'yı benim dışımda biri de kontrol edebilir mi?

Cosa uygulamasından Cosa'yı birlikte kullanmak istediğiniz kişilerin e-posta adreslerini girerek aynı Cosa'yı kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Davet ettiğiniz kişi, e-posta adresine gelen linki tıklayarak Cosa uygulamasına giriş yapıp daveti kabul ettikten sonra Cosa’yı kullanmaya başlayabilir. Davet edilen kişinin daha önce Cosa üyeliği yoksa yeni üyelik oluşturmalıdır.

Kullandığım kombi ve klima Cosa ile uyumlu mudur? Cosa Kombi ünitesinin montajı, kombi garantisini etkiler mi?

Kombiniz on-off termostat bağlantı özelliğine sahip ise ve klimanızın kumandası varsa Cosa ile uyumlu çalışacaktır. Bazı kombi üreticileri oda termostatlarının yetkili olmayan bir servis tarafından montajı dolayısıyla kombiyi garanti dışı bırakabilmektedir. Dolayısıyla Cosa kombinizin garantisine zarar vermeyecek dahi olsa Cosa'nın yetkili olmayan bir servis tarafından kombinize montajının yapılması kombinizin garantisini devre dışı bırakabilir. Bu konuda kombinizin üretici firmasına danışmanızı tavsiye ederiz.

Cosa garanti süresi nedir?

Cosa'nın garanti süresi 2 yıldır. Smartcosa.com adresinden yaptığınız online alımlarda +1 yıl ek garanti süresi hakkınız olur.

Cosa Destek Ekibinin Size Ulaşabilmesi İçin Kayıt Açın