Destek | #smartcosa

Cosa Self Servis

Cosa Self Servis Destek hizmeti ile adım adım sorunları hızlıca çözebilir, çözemediğiniz konularda da Cosa Destek Ekibinin size en kısa zamanda yardımcı olabilmesi için gerekli bilgileri iletmiş olursunuz.

Cosa Akıllı Oda Termostatı v1/2/3 modellerinin kurulum videosu için tıklayın...

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Cosa kullanmak için sahip olmam gereken ürün veya hizmet var mı?

Cosa’nın kombinizi ve/veya klimanızı uzaktan yönetebilmesi için internet bağlantısı ve android veya ios işletim sistemli akıllı cep telefonuna (tablet vs.) ihtiyacınız var.

Kullandığım kombi ve klima Cosa ile uyumlu mudur? Cosa Kombi ünitesinin montajı, kombi garantisini etkiler mi?

Kombiniz on-off termostat bağlantı özelliğine sahip ise ve klimanızın kumandası varsa Cosa ile uyumlu çalışacaktır. Bazı kombi üreticileri oda termostatlarının yetkili olmayan bir servis tarafından montajı dolayısıyla kombiyi garanti dışı bırakabilmektedir. Dolayısıyla Cosa kombinizin garantisine zarar vermeyecek dahi olsa Cosa'nın yetkili olmayan bir servis tarafından kombinize montajının yapılması kombinizin garantisini devre dışı bırakabilir. Bu konuda kombinizin üretici firmasına danışmanızı tavsiye ederiz.

Cosa'yı benim dışımda biri de kontrol edebilir mi?

Cosa uygulamasından Cosa'yı birlikte kullanmak istediğiniz kişilerin e-posta adreslerini girerek aynı Cosa'yı kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Davet ettiğiniz kişi, e-posta adresine gelen linki tıklayarak Cosa uygulamasına giriş yapıp daveti kabul ettikten sonra Cosa’yı kullanmaya başlayabilir. Davet edilen kişinin daha önce Cosa üyeliği yoksa yeni üyelik oluşturmalıdır.

Cosa garanti süresi nedir?

Cosa'nın garanti süresi 2 yıldır. Smartcosa.com adresinden yaptığınız online alımlarda +1 yıl ek garanti süresi hakkınız olur.