Radyatör Kontrolü | #smartcosa

Cosa Akıllı Radyatör Kontrolü

Cosa Akıllı Radyatör Kontrolü ile radyatörünüzü hem cep telefonunuz üzerinden evde olmasanız bile yönetebilir hem de %30'a varan tasarruf edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Cosa Akıllı Termostatik Vana tercih ettiğiniz oda sıcaklığına göre radyatörünüzü ayarlar, odayı hep aynı sıcaklıkta tutar. Böylece odalarınız arası sıcaklık farklarının da oluşmasını engeller. Üstelik, cepten de yönetebilir ve Cosa'nın tüm akıllı özelliklerini kullanabilirsiniz.

Oda termostatı kullanılmayan bir evde, gündüzleri ev gereğinden fazla ısınabilir. Oda termostaları evin sıcaklığını sabit tutarak gereksiz enerji kaybını önler. Cosa Akıllı Termostatik Vana ile oda hassasiyetinde bu kayıpları engeller daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

  • Radyatör Kontrolü

    Cosa Akıllı Radyatör Kontrolü

    Başlangıç Paketi iki cihazdan oluşur. 1 adet Cosa Akıllı Radyatör Vanası ve Cosa Internet Köprüsü.  Cosa Internet Köprüsü vanalarla kablosuz olarak haberleşir ve vanaların internete bağlanmasını sağlar. Cosa Internet Köprüsü ile 6 adete kadar vana eşleştirilebilir. Dolayısıyla Başlangıç Paketine 5 adete kadar ek Vana ekleyebilirsiniz. Vanalar 2 adet AA pil ile çalışır ve kullanıma göre değişebilmekle birlikte pillerin 2 yıla kadar ömürleri vardır. Cosa Akıllı Radyatör Kontrolü ile odalarınızın sıcaklığını cepten yönetebilir, akıllı özellikleriyle de tasarruf edersiniz.

Bazı Teknik Özellikler

Cosa Akıllı Radyatör Vanası

Model: C4V-Bat

Beslenme Gerilimi: 2 x AA pil

Adaptörler:M30 (Standart), RA/RAV/RAVL (Opsiyonel)

Kutu İçeriği: 2 x AA pil, 3 adaptör (RA/RAV/RAVL)

 

Cosa Internet Köprüsü

Model: C4BJ0-230V-B, C4BJ0-230V-W

Beslenme Gerilimi: 100-240VAC

Eşleştirilebilir Cihaz Sayısı:6 vana

Kutu İçeriği:230V Kablo, Çift taraflı bant ve vida poşeti

Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayın.

Cosa Akıllı Radyatör Kontrolü

₺599 | SATIN AL

Cosa Akıllı Radyatör Vanası

₺349 | SATIN AL

Cosa Akıllı Radyatör Kontrolü - Kombi Kontrollü

YAKINDA

Aklınıza bir şey mi takıldı, telefonunuzu bırakın sizi arayalım.

[contact-form-7 404 "Not Found"]