Radiator Control | #smartcosa

Cosa Smart Thermostat

Heater Control

You can control your radiator from your mobile with Cosa Smart Thermostat while benefiting up to 30% utility cost saving.

How Cosa Works?

Cosa is a mobile controlled smart thermostat which saves up to 30% from utiliy consumption while controling your heater, radiator and air conditioner according to your preferences with it's smart features.

A house can overheat during the daytime if a room thermostat is not used. A room thermostat can prevent unnecessary energy loss by keeping the temprature of a house constant. Cosa, unlike a regular room thermostat, can help you to save on energy while you are sleeping or out of home with the help of it's smart modes and easy to use user interface.

Cosa Evde Nerede Durmalı?

Stack offers a clean and contemporary to suit a range of purposes from corporate, tech startup, marketing site to digital storefront. Elements have been designed to showcase content in a diverse yet consistent manner.

Multiple font and colour scheme options mean that dramatically altering the look of your site is just clicks away — Customizing your site in the included Variant Page Builder makes experimenting with styles and content arrangements dead simple.

Radyatörünüzle %100 Uyumlu

Cosa Türkiye'de ve dünyada satılan ON/OFF tipi termostat bağlantısı olan tüm kombilerle uyumludur.

Cosa Nasıl Tasarruf Ediyor?

Oda termostatı kullanılmayan bir evde, gündüzleri ev gereğinden fazla ısınabilir. Oda termostatları evin sıcaklığını sabit tutarak gereksiz enerji kaybını önler. Cosa sıradan oda termostatlarından farklı olarak akıllı modları ve kolay arayüzü ile uykuda veya dışardayken de daha da fazla tasarruf etmenizi sağlar.


Daha Fazlasını Öğrenmek İçin Tıklayın

Cosa kullanıcıları 2017 yılında %31 tasarruf etti.
Raporu Okuyun

Cosa kullanıcıları 2018 yılında %37 tasarruf etti.
Raporu Okuyun

TASARRUF HESAP MAKİNASI Cosa ile ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğrenmek için tıklayın

Cosa’nın Akıllı Modları İle Hayat Çok Kolay

Türkiye’nin ilk akıllı termostatı Cosa, akıllı ev teknolojisi sayesinde size konforlu bir yaşam vaad ederken doğalgaz faturanızdan da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Ev Modu

Evinizde konforlu hissettiğiniz sıcaklığı Cosa ile ayarlayın. Böylece Cosa Ev modundayken sıcaklığı sabit tutarak konforlu olmanızı ve evinizin gereksiz yere ısınmasını engelleyerek tasarruf etmeniz sağlar.

Uyku Modu

Uyurken sıcaklığı 1 veya 2 derece kadar düşürebilirsiniz. Uyku modunda hem daha sağlıklı, hem de daha tasarruflu.directions_walk

Dışarı Modu

Evde kimse yokken sıcaklığın aynı seviyede kalması gerekmez. Dışarı modunda sıcaklığı biraz daha düşürerek hem tasarruf eder, hem de eve geldiğinizde yeniden hızlıca ısınarak konforunuzdan ödün vermemiş olursunuz.

Akıllı Modları İstediğiniz Gibi Yönetin

location_on

Otomatik Kontrol

Cosa lokasyon algılama teknolojisi siz ya da aile bireyleriniz eve gelmeden önce evinizin kışın ısınmasını, yazın serinlemesini sağlar.

Haftalık Program

Haftalık Program ile eviniz takviminize göre Cosa tarafından otomatik olarak ısıtılır veya soğutulur.

Manual Kontrol

Cosa Akıllı Modlar’ı arasında dilediğiniz zaman tercihinize göre geçiş yapılabilir.

Alexa, make Cosa warmer.

İsterseniz Cosa'yı Alexa ile yönetin. Amazon Alexa kullanan bir Cosa sahibi “Alexa, make Cosa cooler.” diye söze girerek Cosa’nın evi serinletmesini isteyebilir ya da “Alexa, set Cosa to 20.” diyerek ev sıcaklıklarını istenilen seviyeye ayarlayabilir.

Alexa Skill Detaylarını Öğrenmek İçin Tıklayın

Cosa Smart Thermostat Radiator Control

Soon!

Cosa Radyatör Kontrolü Başlangıç Paketi

Hemen şimdi Cosa ile yakıttan %30'a varan tasarruf etmeye başlayın.

SOON₺599


Bir yılda yaptığı tasarruf ile kendini ödeyen termostat!

Cosa Akıllı Eklentiler İle Yeni Yetenekler

Cosa Kombi Kontrol ünitenizi akılı eklentiler ile güçlendirin. Kablosuz Kombi Bağlantı ünitesi ile kombinize kablosuz bağlanın, kablolardan kurtulun; Akıllı Radyatör Vanası ile sadece kombiniz değil, farklı odalardaki radyatörlerinizi de yönetin; Klima Servisi ile Kombi Kontrol Üniteniz ile klimanızı da yönetin.