Kullanım Koşulları | #smartcosa

Kullanım Koşulları

www.smartcosa.com web sitesinin (Web sitesi) tüm hakları Nuvia Enerji Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.’ye (Nuvia) ait olup, bu döküman, kullanıcıları kullanım koşulları ile ilgili olarak bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Nuvia, Kullanım Koşulları’nı her zaman değiştirme ve yeniden yayınlama hakkına sahiptir.
 
Web sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıda yazılı olan koşulları okuyunuz. Kullanıcı, işbu web sitesini ziyaret ederek, işbu Kullanım Koşulları hükümlerini okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 
* Kullanıcının web sitesi dâhilinde yaptığı her işlem ve eylem ile ilgili hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir. Kullanıcı, web sitesini, yürürlükte bulunan tüm ulusal ve uluslararası mevzuata, internet kullanımına ilişkin kural ve yasalara uygun şekilde kullanıp; hukuka aykırı, hileli veya uygunsuz bir sebeple amacı dışında kullanmayacağını, bu yöndeki bir fiile katılmayacağını, işbu sözleşmeyi ihlal edecek şekilde hareket etmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder.
 
* Kullanıcı, web sitesinin veya onun tedarikçilerinin sitelerine, mal veya hizmetlerine, içeriğine, yazılım, şifreleme sistemi ve verilerine herhangi bir şekilde zarar verecek, erişimi engelleyecek, aşırı yükleme yapacak veya hasar verecek işlemler yapamaz, işleyişe müdahalede bulunamaz.
 
* Kullanıcı, web sitesindeki uygulamaları veya hizmetleri, diğer kullanıcıların faydalanmalarına engel olacak şekilde kullanamaz.
 
* Kullanıcının web sitesi aracılığıyla paylaştığı tüm bilgi ve içeriklerin tamamı kullanıcının mülkiyetindedir ve bu bilgiler ile ilgili tüm sorumluluk da o şahsa aittir.
 
* Kullanıcı, hizmetlerimizi, web sitemizde belirtilen talimatlar ve bilgilendirmeler doğrultusunda almayı, bu talimatları okuduğunu ve anladığını, bu talimatlara uymaması veya kullanmakta olduğu yazılım ve donanımlardan kaynaklanan sebeplerle hizmeti alamaması durumunda, Nuvia veya sahiplerinden herhangi bir şekilde tazminat talebinde veya diğer herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 
* Nuvia, kullanıcı tarafından web sitesine yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma, bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.
 
* Web sitesi kullanılarak yapılacak her türlü yayında, yorumda veya forumlarda paylaşılan yazılarda; nefret taşıyan, tehditkar, pornografik içerikli, müstehcen görsellik veya şiddet içeren, alkol ya da yetişkinlere yönelik içerik barındıran (reklamlar dahil) herhangi uygulama geliştirilemez ve/veya yüklenemez ve/veya çalıştırılamaz. Bu web sitesi yasadışı, yanlış yönlendirici, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanılamaz.
 
* Web sitesinde yayınlayacağınız yorumlarınızda; iftira, karalama, onur kırıcı ve yasadışı içerik veya cümleler kullanılamaz. Genel ahlaka aykırı, kişilik haklarını rencide eden, eleştiri sınırını aşan ifadelerle üçüncü kişileri küçük düşürücü ifadeler; küfür, müstehcen sözler ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kullanılamaz. Diğer kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini, kimliğini, telefonunu, e-mail adresini, vs. ifşa eden yorum yapılamaz.
 
* Web sitesi ile sunulan ve her türlü içerik, sadece şahsi kullanım içindir. Web sitesinin, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili mevzuattan kaynaklanan tüm hakları Nuvia’ya aittir. Web sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım, yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman, ses, işaret, video ve benzeri eserler, fikir ürünleri ile ilgili mevzuat çerçevesinde korunmaktadır. Web sitesinde yer alan içeriklerin hiçbiri Nuvia’nın yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu içerikler herhangi bir şekilde ve herhangi bir teknoloji ile herhangi bir amaçla kopya edilemez; tekrar üretilemez, değiştirilemez, geliştirilemez, habersiz ve izinsiz kullanılamaz ve dağıtılamaz.
 
* Nuvia’nın, bu web sitesinde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içerikleri, kullanım koşullarını dilediği zaman, önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkı saklıdır.
 
* Nuvia hizmetlerinden yararlanacak üyelerimiz ile yapılan “Üyelik Sözleşmesi” nin ayrılmaz bir parçası olan Kullanım Koşulları web sitemizde tüm kullanıcıların erişimine açık bırakılmıştır. * Kullanım Koşulları ile ilgili diğer sorularınız için bize destek@cosa.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

* Nuvia hizmetlerinden yararlanacak üyelerimiz ile yapılan “Üyelik Sözleşmesi” nin ayrılmaz bir parçası olan Kullanım Koşulları web sitemizde tüm kullanıcıların erişimine açık bırakılmıştır. * Kullanım Koşulları ile ilgili diğer sorularınız için bize destek@cosa.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.